Electrician autorizat ANRE in Bacãu

Candidatul ideal:

-Studii medii: scoala profesionala sau liceu profil electric (calificare electrician)
-Autorizare ANRE electrician autorizat (constituie un avantaj)
-Experienta in instalatii electrice pentru constructii
-Abilitati de organizare si gestionare a timpului de lucru
-Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa
-Dispus la deplasari

Descrierea jobului:

Efectuarea lucrarilor de instalatii electrice pentru constructii

Despre companie

S.C. ELECTRICBAC S.R.L a luat fiinta in anul 2004, avand capital privat romanesc 100%. De la infiintare am dorit sa oferim clientilor nostrii servicii de inalta calitate, executate la timp cu materiale oferite de furnizori seriosi . Personalul din cadrul firmei lucreaza mereu pentru a implementa cele mai noi tehnici si tehnologii in executarea instalatiilor electrice. Din primul an de activitate am depus toate demersurile pentru a obtine Atestatul de tip B de la ANRE Bucuresti, pentru a putea executa instalatii electrice.