Electrician in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Experienta in domeniul electric ;
  • Experinta anterioara pe o pozitie similara (Electrician) in fabrica;
  • Stabilitate la locurile de munca anterioare;
  • Seriozitate si implicare;
  • Studii medii tehnice de specialitate (electric, electromecanic, electrotehnic). Studiile superioare in domeniul tehnic reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale :

  • Efectueaza lucrari de intretinere, repartii si inlocuire la instalatii de complexitate medie;
  • Efectueaza lucrari de demontare si recuperare a materialelor din instalatiile electrice demontate;
  • Executa lucrari de intretinere a componentelor de actionare si comanda a utilajelor si instalatiilor tehnologice;
  • Remediaza defectiuni provocate de scurtcircuit in instalatiile electrice si ia masuri pentru prevenirea lor;
  • Beneficii:
  • Salariu peste media pietei;
  • Bonuri de masa 15 lei/zi;
  • Al 13-lea si al 14-lea salariu ;
  • Prima de Pasti;
  • Abonament medical privat;
  • Decont transport(masina personala) sau transport asigurat - Pacii;
  • Program de lucru: 8:00-17:00;
  • Contract nedeterminat;
  • Locatie : Bolintin Vale;