Electrician construcții rezindențiale in Olanda

Larex are mai mult de 15 ani de experiență în trimiterea și detașarea lucrătorilor europeni și este cea mai mare companie din Olanda în sectoarele de Inginerie, Construcții, Metal și Zugravi.

Descrierea postului

Pentru postul de electrician construcții rezindențiale sunteți responsabil cu toată instalația electrică în case și apartamente începând de la tragerea de cabluri până la montarea prizelor .

Larex oferă

• Un salariu între 490€-510€ net / 40 ore, plătit săptămânal

• 0,19ct / km pentru cei care au mașina proprie

• Singur în camera și internet gratuit

• Asigurare obligatorie de sănătate

• Scule și îmbrăcăminte de lucru necesare gratuit

• Persoană de contact Larex in limba romana

• Proiecte pe termen lung

• Condiții de lucru conform contractului colectiv de muncă NBBU

• Departament back office pentru toti candidatii, inclusiv ( BSN, VCA)

Pentru recomandarea unei persoana noi, Larex oferă un bonus atractiv de 750€ brut Cerințele postului

• Aveți cel puțin 3 ani experiență în domeniul menționat mai sus

• Citiți și aplicați independent desenul tehnic in practică

• Mașină proprie este considerat un plus

• Permis categoria B

• Vorbitor de limba Engleză sau Germană Interesat de oferta noastră?

Despre companie