Electrician de medie si joasa tensiune in Bucuresti

Cautam colegi pentru postul de Electrician de medie si joasa tensiune

Candidatul ideal

  • Personalitate dinamica
  • Bine organizat
  • Adaptabil
  • Spirit de echipa
  • Punctual
  • Disciplinat

Descrierea jobului

  • Realizeaza bransamente electrice, instalatii interioare, sisteme securitate si supraveghere.

Salariul va fi negociat in urma interviului. Te rugam aplica la anut cu CV-ul tau!

Despre companie

SION Solution este integrator de solutii de securitate la nivel national cu o vasta experienta in domeniu si face parte din categoria companiilor care nu doar incearca, ci si reusesc sa faca lucrurile sa mearga. SION SOLUTION se concentreaza pe rezultat, orientarea spre client si respectul fata de acesta, integritatea si competitivitatea, legalitatea, performanta, responsabilitatea fata de resurse si accesibilizarea serviciilor oferite. Profesionalismul, promptitudinea si flexibilitatea sunt cuvinte cheie atunci când vorbim despre SION SOLUTION.