Electrician / Electromecanic - Madaras, judet Bihor in Oradea

Candidatul ideal

De'Longhi cauta Electrician / Electromecanic - Madaras, judet Bihor.

  • Studii medii profil tehnic (liceu/scoala profesionala);
  • Cunostinte de electrica, senzoristica, pneumatica, mecanica.
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Experienta pe un post de tehnician mentenata (electromecanic, electrician);
  • Disponibilitate de lucru in 3 schimburi.

Descrierea jobului

  • Intretine echipamentele de lucru din perimetrul alocat;
  • Repara defectele aparute la utilaje de natura electrica, electronica, pneumatica, hidraulica si mecanica;
  • Efectueaza intretinere preventiva la echipamente;
  • Intretine, parametrizeaza si optimizeaza utilizarea echipamentelor si utilajelor;
  • Monitorizeaza defectele aparute pe fiecare utilaj din aria de productie, pentru modificarea si imbunatatirea parametrilor de functionare a masinilor cu scopul cresterii / mentinerii productivitatii si calitatii.

  • Beneficii
  • Tichete de masa 17 lei / zi;
  • Transport gratuit;
  • Mediu de lucru curat;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.