Electrician Exploatare Staţii (133405) in Suceava

Candidatul ideal

  • Educaţie necesară: Liceu/ școală de arte şi meserii cu specializare de electrician exploatare staţii şi rețele sau similare
  • Experienţă practică necesară: Minim 18 luni vechime în desfăşurarea de manevre şi lucrări în instalaţiile electrice de distribuţie
  • Cunoştinţe IT: Cunoştinţe de bază de operare PC
  • Altele: Permis conducere categoria B

Descrierea jobului

  • Vei supraveghea instalaţiile, vei urmări să înregistrezi mărimile fizice și semnalizările, vei efectua controale în instalaţii pentru depistarea eventualelor defecţiuni precum şi în situaţii deosebite (furtună, ploi, viscol)
  • Vei asigura securitatea obiectivelor şi buna funcţionare a instalaţiilor antiefracţie şi de avertizare antiincendiu
  • Vei informa pe linie operativă asupra evenimentelor, situaţiilor deosebite şi/ sau anomaliilor în funcţionarea instalaţiilor și vei înregistra în registrul de neconformități și lei vei comunica şefilor ierarhici deficienţele constatate
  • Vei răspunde de aplicarea instrucțiunilor de exploatare specifice, vei executa lucrările de exploatare în bază de AS, DV, ITI-PM și vei asigura lichidarea incidentelor şi avariilor sub conducerea operativă a dispecerului tău

  • Ce îţi oferim
  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă

  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.