Electrician fabrica de ciment Medgidia in Medgidia

Candidatul ideal

Iată ce dorim să aduci la CRH România
•Studii medii tehnice (liceu) si diploma/atestat electrician;
•Experienta de minimum 3 ani de activitate in posturi similare;
•Cunostintele mecanice pot constitui un avantaj;
•Capacitate de planificare a sarcinilor de rutină;
•Comunicare interactivă și aptitudini de lucru în echipă;
•Aptitudine generală de învățare;
•Adaptabilitate, seriozitate, perseverență, corectitudine;
•Capacitate de analiza si de a reacționa rapid;
•Eficiență profesională, flexibilitate, dinamism;
•Focus pe respectarea regulillor interne SSM.

Descrierea jobului

Misiunea ta
•Buna functionare si in conditii de siguranta a instalatiilor electrice si de automatizare din uzina.
•Optimizarea fiabilitatii instalatiilor electrice si reducerea numarului de opriri incidentale.

Iată cu ce ne dorim să ne ajuți la CRH România
•Executarea operatiunilor la instalatiile electrice industriale specifice unei fabrici de ciment: reparatii, intretinere;
•Instalarea instalatiilor electrice specifice: generatoare, transformatoare etc.;
•Mentinerea functionalitatii si reglarea instalatiilor electrice industriale pentru maximizarea si optimzarea consumului;
•Utilizarea unei game complexe de echipamente electrice specifice pentru reparatii si testari;
•Asigurarea functionarii in parametri normali a instalatiilor electrice;
•Comunicarea permanenta cu personalul de flux si din alte departamente pentru a preintampina eventualele evenimente;
•Participarea activa la protejarea mediului inconjurator.

Pare deja postul perfect? Avem mai multe să-ți oferim
•Educație continuă - investim continuu în tine pentru a ne asigura că ai tot ce ai nevoie pentru a excela la locul de muncă și pentru a-ți îmbunătăți abilitățile
•Bonus anual de performanță
•Bonus de vacanță și 26 zile de vacanță
•Tichete cadou de Paște, Crăciun, 1 &8 martie (femei)
•Asigurare de sănătate
•Asigurare de viață
•Tichete de masă
•Transport și cazare dacă vii dintr-o altă localitate