ELECTRICIAN INTRETINERE REPARATII in Bucuresti

Candidatul ideal

Căutăm ELECTRICIENI / ELECTRONIȘTI (două posturi disponibile) care să se alăture echipei noastre!

Cerințe:

Experiență în domeniul instalațiilor electrice de minim 3-5 ani;
Calificare: Școală profesională, Școală tehnică sau Liceu industrial cu specialitatea Electrician / Electrician de întretinere și reparații.
Disponibilitate să lucreze în schimburi (I: 06:15-14:45 / II: 13:45-22:00).

Descrierea jobului

Responsabilități:

• Realizează în condiții de calitate sarcinile de serviciu incredințate specifice categoriei de încadrare;
• Răspunde de respectarea termenelor de execuție;
• Răspunde de calitatea lucrărilor executate;
• Răspunde de aplicarea și respectarea normelor de sănătate și securitate a muncii;

Oferim contract și alte beneficii atractive (tichete masă, transport, prime vacanță vară, Paște și Crăciun, cadou ziua salariatului etc).