ELECTRICIAN - Proiecte Germania in Darabani

Candidatul ideal

Experienta minima in executie (instalatii electrice pentru spatii de locuit si spatii comerciale)
Capacitatea de a lucra independent
Spirit de echipa
Capacitate de adaptabilitate la situatii diverse
Abilitatea de a citi planurile de executie instalatii electrice
Capacitatea de a coordona executia lucrarilor este un plus
Constituie avantaje: cunostinte de limba germana sau/si engleza, permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Verificarea instalatiilor electrice existente;
Executia sliturilor pentru traseele de cabluri in pereti;
Executia instalatiilor electrice (in cazul spatiilor de locuit si spatiilor comerciale);
Instalarea tablourilor de distributie si a tablourilor pentru contorizare;
montajul paturilor de cablu;
Pozare cabluri;
Montajul final al instalatiilor electrice (corpuri de iluminat, mica comutatie);
Utilizarea aparatelor de masura este obligatorie.

Beneficii:

Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata
pachet salarial atractiv, intre 1700 euro si 2200 euro, functie de abilitatile practice si experienta dovedite in prima luna de lucru;
program de training asigurat in primele saptamani de lucru ( platit), anterior inceperii lucrului efectiv in santier
cazare asigurata si platita de angajator (gratis pentru angajat)
transport asigurat si platit de angajator: plecare in Germania, la momentul angajarii
transport zilnic, asigurat si platit de angajator: deplasare punct de cazare – santier de lucru si retur
posibilitatea de a dobandi experienta profesionala la standarde europene