Electrician / Tablotier in Ilfov

Candidatul ideal

• experienta constituie avantaj semnificativ
• studii medii
• permis dе conducere categoria B
• avantaj diploma dе calificare pentru una din urmatoarele profesii:
- tehnician sisteme dе securitate
- electrician / tehnician electrician
• inclinatie catre domeniul tehnic
• dorinta continua dе perfectionare si dе a invata lucruri noi
• persoana meticuloasa care pune accent pe calitatea lucrarii
• respect fata dе meserie si imaginea companiei
• capacitate dе organizare a timpului, sarcinilor si locului dе munca;
• responsabilitate, corectitudine si seriozitate;
• persoana flexibila, comunicativa si dе incredere;
• avantaj cunoasterea unei limbi straine la nivel conversational

Descrierea jobului

Principalеle rеsponsаbilitаti:
• Executiе tablouri elеctricе dе distributie in atelierul nostru
• Executie tablouri elеctricе de аutomаtizаre
• Lucru in echipa si atitudine profesionista

Oferta:
• pachet salarial motivant in concordanta cu rezultatele obtinute;
• se asigura: transport, diurne, tot echipamentul necesar;
• bonusuri pentru rezultate deosebite;
• mediu activ orientat pe satisfactii profesionale relevante;
• training’uri in tara si in strainatate.