Facility & Cleaning Team Leader in Timisoara

Candidatul ideal

Căutam o persoana cu spirit antreprenorial, gândire inovativa și abilitați de lider care dorește să facă parte dintr-o echipă care este in continua dezvoltare si care ii ofera posibilitatea de munca independenta.

Competente, abilitați si aptitudini:
- Experiență de minim 1 an pe o poziție Team leader
- Capabil sa lucreze singur si independent, fara a fi constant reamintit ce are de facut.
- Initiativa si capabil sa gaseasca si sa vada lucrurile ce necesita actiune
- Un lider cu capacitatea de a-si motiva propria echipa
- Este atent la detalii si vede eventuale greseli sau omisiuni in realizarea serviciilor.
- Implicare puternica in tot cea ce face si interes pentru calitatea muncii depuse
- Permis de conducere categoria B.
- Rezolva repede, eficient si calitativ probleme practice

Descrierea jobului
▪ Mentine realatia cu clientul companiei la care este trimis sa coordoneze activitatea echipelor de curatenie si a serviciilor de mentenanta.
▪ Tine evidenta materialelor necesare desfasurarii activitatii, respectiv solicita materiale necesare catre departamentul de achizitii
▪ Verifica constant activitatea echipelor din subordine, respectiv respectarea normelor interne ale companiei client.
▪ Raporteaza orice probleme catre superiorul direct, sugerand in acelasi timp si solutiile optime.
▪ Elaboreaza graficul de activitati pe fiecare sector de activitate.

Beneficii
▪ Autoturism de service
▪ Telefon mobil
▪ Laptop
▪ Pachet salarial motivant