Farmacist/Inlocuitor in Târgu Mureş

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate finalizate: Facultatea de Farmacie - conditie obligatorie
- Experienta profesionala in coordonarea unei echipe consituie avantaj (nu este oblibatorie)
- Aviz de Libera Practica
- Cunostinte de operare PC – nivel mediu
- Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii.
- Locatie - TG MURES.

Descrierea jobului

- Coordonarea echipei de distributie
- Receptia produselor.
- Eliberarea produselor spre distributie.
- Urmarirea existentei documentelor de calitate
- Asigurarea respectarii conditiilor de depozitare conform prevederilor legale.
- Mentinerea inregistrarilor si documentelor care dovedesc ca produsele depozitate si comercializate corespund reglementarilor legale.