FRIGOTEHNIST/SUDOR OXIACETILENA in Podu Brosteni in Piteşti

Candidatul ideal

  • Persoana responsabila, disciplinata, riguroasa
  • Deschis la nou si dorinta de invatare
  • Disponibilitate pentru program prelungit
  • Abilitati de lucru in echipa
  • Experienta in prelucrarea tevilor de cupru, sudura oxiacetilenica
  • Experienta in functionarea sistemelor de refrigerare si climatizare reprezinta avantaj
  • Experienta in utilizarea instrumentelor de operare si testare pentru sisteme frigorifice (manometre, pompe de vidare, sonde de temperatura) reprezinta avantaj
  • Calificare frigotehnist reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Activitatea va avea loc in localitatea Podu Brosteni, judetul Arges.

  • Realizarea subansamblelor prin operatii de taiere/debavurare/indoire teava de cupru
  • Realizeaza asamblarea componentelor circuitului frigorific conform specificatiilor
  • Realizeaza operatii de sudura oxiacetilenica a componentelor circuitului frigorific
  • Realizeaza imbinari prin sudura oxiacetilenica a tevilor din cupru
  • Verifica si valideaza calitatea lucrarilor efectuate (etanseitatea sudurilor, conformitatea componentelor realizate, etc)
  • Efectuarea operatiilor de incarcare a echipamentelor cu gaze refrigerante conform specificatiilor
  • Efectuarea operatiilor de punere in functiune, urmarire si inregistrare a modului de functionare a produselor conform specificatiilor
  • Efectuarea altor operatii necesare in procesul de productie, conform instructiunilor de lucru si indicatiilor superiorilor ierarhici
  • Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Bonuri de masa in valoare de 20 lei/zi;
    Bonus de performanta in functie de rezultate;
    Prime de sarbatori

    Va asteptam CV-urile iar pentru mai multe detalii va stam la dispozitie la telefon : 0786933150 - Alin Stanescu