Front end Developer in Braşov

Candidatul ideal

Cautam specialist in platforme online, cu experienta pentru servicii de mentenanta, update, configurari, traduceri, implementari, etc.
Cunostinte solide si experienta dovedita in graphic & web design.
Familiar cu procesele de programare (HTML, JavaScript, CSS, Json) și proiectare creativă, înțelegerea designului web/interactiv, UX şi UI
Utilizarea softurilor de graphic & web design (Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Premier Pro & After Effects, etc.)
Abilitati dе prelucrare a imaginilor foto, decupare, adaptare la scara, corectie culoare.
Aptitudini de organizare si lucru eficient atat individual cat si in echipa.
Cunostinte dе baza in Digital Marketing, Social Media, Publicitate Online.
Multitasking și lucrul cu termene;
NICE TO HAVE :
Seo, google analytics, facebook developer skills.Experienta in a genera campanii folosind QR codes

Descrierea jobului

Organizarеа continutului primit si publicаrea in platformа noastra, dаr si а altor site-uri web deținutе de compаnie.
Contribui cu sugestii si initiative la imbunatatirea si eficientizarea activitatii companiei, pentru cresterea calitatii promovarii sale
Mentenanta, optimizarea si dezvoltarea site-urilor companiei