Receptionera doemniul Imobiliar in Bucuresti

Cerințe:

  • Cunoasterea platformelor de lucru folosite in domeniul imobiliar ;
  • Cunoasterea Office Suite si administrarea bazelor de date specifice agentiilor imobiliare;
  • Dorința de a lucra și de a te dezvolta în domeniul imobiliar;
  • Obiectivitate;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Abilități de negociere în afaceri;
  • Aspect prezentabil (dress code);
  • Rezistenta la stres;
  • Disponibilitate si flexibilitate ale programului de lucru

Atribuții:

  • Acordă asistență clienților pentru orice solicitare;
  • Preia comenzile de la clienti și asigură redirectionarea / rezolvarea acestora;
  • Preia corespondența și o livrează echipelor;
  • Oferă clienților și potențialilor clienți informații cu privire la serviciile oferite de catre Agentie.
  • Introducerea de date pe platformele de lucru;

Condiții de muncă:

  • Oficiu confortabil în inima Bucureștiului;
  • Abonament de telefonie mobil gratuit;
  • Laptop personal;
  • Loc de muncă echipat;
  • Cursuri de dezvoltare profesională;
  • Asistență juridică;
  • Posibilitate promovare dupa 6 luni.

Despre companie

Agenția noastră de recrutare, OVA WORK & HR SERVICES, înființată în 2018, cu sediul în București, România, dar cu echipa manageriala cu peste 15 ani de experienta pe piata europeana a serviciilor de Human Resources oferă personal specializat pentru zona UE. Candidații noștri operează în special în industrie, în domeniul medical și în turism. Oferim angajati profesionisti, inclusiv pentru pozitiile de mijloc si de top. Luăm în considerare toate solicitările partenerilor noștri pentru a găsi candidați adecvați în funcție de educație, experiență profesională, cunoașterea limbilor străine, calități și aptitudini. Scopul nostru este să identificăm cei mai buni candidați și să oferim cele mai bune soluții în recrutarea și selecția personalului, în cel mai scurt timp.