Functionar economic / Contabil junior in Otopeni

Candidatul ideal

- Persoana responsabila, serioasa, flexibila
- Foarte bune cunostinte de MS Office (Excel, Word)
- Studii in domeniul economic (constituie avantaj)
- Capacitate de lucru in echipa
- Acuratete, rapiditate, abilitati de comunicare, rezistenta la stres,
- Atentie la detalii

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- Inregistrarea in contabilitate a documentelor financiar – contabile, verificarea si inchiderea conturilor contabile in urma inregistrarilor effectuate;
- Verificarea registrelor de casa;
- Inregistrarea documentelor de plata/incasare in registrul de casa;
- Gestionarea numerarului si a documentelor ce tin de casele de marcat;
- Intocmirea si gestionarea deconturilor de cheltuieli si a ordinelor de deplasare;
- Urmarirea soldurilor clientilor si furnizorilor;
- Inregistrarea facturilor de achizitie marfa, servicii, bunuri;
- Inregistrarea cu acuratete a informatiilor in system;
- Intocmirea de rapoarte si situatii periodice solicitate de conducere.

BENEFICII
Salariu motivant;
Tichete de masa;
Transport;
Evenimente cu echipa;
Program de lucru luni-vineri de la 10:00-19:00, cu 1 ora pauză de masa;
Mediu de lucru tânăr și dinamic.

Activitatea se desfasoara la depozitul din Tunari, Soseaua de Centura nr. 30A