Gestionar depozit - Belciugatele - Salariu 2900 lei NET in Bucureşti

Candidatul ideal

Cautam coleg care sa se alature echipei noastre.

NIVEL DE STUDII: medii (diploma bacalaureat)

CUNOSTINTE NECESARE:
- Cunostinte de gestiune stocuri
- Cunostinte de operare PC (MS Office)

APTITUDINI:
- Aptitudini de comunicare
- Aptitudini de calcul
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Aptitudini avansate de manipulare a stivuitorului

CERINTE PENTRU EXERCITARE:
- Integritate fizica
- Atentie concentrata si distributiva
- Initiativa
- Memorie vizuala
- Spirit organizatoric
- Capacitate de a lucra cu oamenii
- Rezistenta la stres
- Punctualitate
- Fara antecedente penale
- Fara probleme cu alcoolul

Descrierea jobului

ATRIBUTII PRINCIPALE (si sarcini aferente):
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa
- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
- Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei
- Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei
- Inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii

BENEFICII:
- pachet salarial atractiv
- tichete masa
- asIgurare medicala MEDLIFE
- suma aferenta decontarii transportului

Anunţ expirat