GRAFICIAN PROIECTANT 3D PRINT DIGITAL INDUSTRY in Bucuresti

Candidatul ideal

pentru noi este creativ, harnic, muncitor- intelege ca Profi Print este lider pe piata de print digital si are sediul si in Bucuresti si halele de Productie in BRANESTI- Sos Garii BRANESTI- este discpus sa mearga si sa lucreze si in sediul din BRANESTI. Are experienta de min 1 an in Grafica 3D- proiecatre, masuratori pentru diverse obiecte mostre cerute de catre clienti- pre productie. Candidatii trebuie sa aiba experienta in web design, proiectare 3D, grafica 3D.
Compania noastra www.profi-print.ro proiecteaza si produce standuri de metal, lemn, carton, produse diverse advertising, proiecte speciale mic si mare mobilier pentru clienti de tip supermarket sau orice tip de client mare/mic. Dorim ANGAJAREA FULL TIME pentru persoane creative care stiu cu adevrat sa faca proiectare si care livreaza calitate si la timp
vezi sediul nostru din Branesti- intra pe site si studiaza atent ceea ce facem- www.profi-print.ro

Descrierea jobului

-proiectare, masuratori, desene, livrabile- SketchUp SolidWorks- programe de grafica 3 D pe care lucreaza si le stapaneste putand demonstra ca a lucrat- prin portofoliu de lucrari pe care dorim sa l vedem- sa fi e prezentat de catre candidat
-modelare 3 D computerizata, randare, animatie- grafic designer know how cu lucrari efectuate pe care le poate arata, prezenta- acceptam si freelancer- daca are timpul necesar pentru a livra lucrarile
- sa stie AutoCAD, 3ds, Max, Revit Architecture, Revit Structure
-design, desen tehnic compuerizat AutoCAD Advanced- efecte speciale, animatii, obiecte, design interior, mic mobilier- spatiu virtual
- de acord sa angajam studenti- pe facultati de profil- care doresc venituri sigure si certe- sunt creativi si livreaza la timp