Host Jocuri Online in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Excelente abilitati de prezentare ;
  • Limba engleza nu este obligatorie, insa reprezinta un plus ;
  • Atitudine pozitiva si entuziasta ;
  • Capacitatea de a mentine nivelul de energie ridicat pe durata jocurilor care necesita o stare de spirit mai animata;
  • Atentie la detalii;
  • Capacitatea de a interactiona bine cu oamenii/ orientare catre client .

Descrierea jobului

  • Implicarea jucatorilor in experienta jocurilor live;
  • Prezentarea jocurilor intr-o maniera profesionala, aratand excelente abilitati de prezentare;
  • Oferirea cunostintelor de specialitate si o calitate superioara a jocurilor;
  • Mentinerea unui nivel profesional de competenta tehnica in cadrul tuturor jocurilor, respectand regulile companiei.
  • Programul de lucru se desfasoara in 3 ture , prin rotatie :
    - 06:00-14:00;
    - 14:00-22:00;
    - 22:00-06.00.

    Pachet salarial compus din:
    - Salariu net (800 euro);
    - Tichete de masa;
    - Abonament servicii medicale;
    - Sporuri.