HR specialist in Sibiu

Responsabilitati principale:Realizarea si verificare pontajelorRecrutarea angajatilor din Nepal si Sri Lanka: legatura cu agentia de intermediere forta de munca, obtinerea permiselor de sedere la serviciul imigrari, implicare in procesele de onboarding. Consultant HR pentru managerii care integreaza in echipele lor viitorii colegi din NepalDemersuri legate sederea cetatenilor straini la serviciul Imigrari, pe perioada contractului de munca pana la incetarea acestuia. Implicare in comisia de disciplinaRelatii cu furnizori de servicii : transport pentru toti angajatii care merg pe rute , cazare in locatiile pentru colegii din Nepal, achizitii de bilete de avión pt acesti colegiActualizarea/ modificarea dupa caz a rutelor de transport, la cerinta Production Managerilor: schimbarea punctelor de preluare pentru angajatii Guentner, schimbari legate de programul, rute pentru munca in weekend. Managementul reclamatiilor legate de transport, daca apar. Implicare in proiecte globale, in functie de solicitariRelatia cu Eurest, furnizorul serviciilor de cantinaSuport pentru colegii din Nepal in relatia cu medicul de familie, a unor acidente serioase, in relatia cu banca etc, la nevoie. Suport pentru colegii din celelalte arii de resurse umane, dupa caz, in anumite momente: Creareeditarestergere acces angajat. Schimbarea cartelelor de accesParticipare la evenimente sau alte actiuni de HRPregatire negociere CCMRefacerea fiselor de postCompetente obligatorii: Experienta minim 2 ani in administrare de personalLimba engleza nivel mediu Excel nivel mediu, experienta in utilizare Proctivitate, atitudine pozitivaCunostinte de payrollBuna abilitati de cooperare si munca in echipa, comunicare, planificare. Adaptabilitate. Accent pe calitate.Carnet categ B.De dorit: Limba engleza nivel avansatExcel nivel avansatExperienta in recrutare blue collars , in agentii plasare personalExperienta anterioara in payrollBeneficii:Pachet salarial atractiv;Bonuri de masa;Asigurare de sanatate;