Inginer alimentar in Codlea

Candidatul ideal

- Studii superioare de specialitate in industria alimentara (sau chimie) finalizate;
- Minimum doi ani experienta in domeniu;
- Cunostinte operare PC; cunoasterea SAP poate reprezenta un avantaj;
- Dorinta de a invata lucruri noi, asumarea responsabilitatilor;
- Abilitati privind planificarea activitatii si capacitate de comunicare;

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- Coordoneaza activitatea de productie;
- Administreaza activitatea personalului din subordine;
- Urmareste gestionarea materiilor prime si a utilajelor;
- Primeste comenzile si programeaza realizarea acestora conform cerintelor;
- Raspunde de instruirea personalului din subordine;
- Studiaza si isi insuseste instructiunile tehnologice si retetele de fabricatie pentru toate produsele.

Beneficii:
- Salariu in functie de experienta
- Tichete de masa
- Bonusuri si prime
- Transport sau decontarea transportului
- Posibilitatea de dezvoltare