Inginer aplicatii in Bucuresti

Descriere job/ Responsabilitati:

-suport tehnic pentru echipa de vanzari;
-proiectare si asistenta tehnica la puneri in functiune instalatii de automatizare;
-programare automate programabile (Siemens, Omron, Schneider)
-programare SCADA Siemens
-realizarea de aplicatii la cheie in diferite domenii industriale
-interventii/service pentru produsele Siemens
-un avantaj il reprezinta atestatul ANRE, programare C++, Visual Basic etc.

Profilul candidatului ideal:

-activ, perseverent, motivat, organizat
-absolventi electronica, automatica, electrotehnica
-cunostiinte tehnice electronica
-experienta proiectare electrica
-experienta programare automate programabile Siemens
-limba engleza
-carnet de conducere

Oportunitati:

-lucru intr-un mediu placut, tanar, dinamic, cu produse de inalta tehnologie;
-oportunitatea obtinerii unor castiguri motivante coroborate cu eforturile depuse
-bonuri de masa, autoturism, laptop, telefon, bonusuri in functie de realizari, scolarizari samd

- https://www.megatech.ro/cariere.html