Inginer Automatist - Relocare asigurata in Jibou

Candidatul ideal

Studii superioare în domeniul tehnic - preferabil Automatică;
Cunoștințe solide despre variatoare de curent și amplificatoare;
Cunoștințe de limba engleză;

Disponibilitate de a lucra într-un mediu industrial;
Cunoștințe de operare SolidWorks, AutoCAD;

Cunostințele Allen Bradley și de limba franceză constituie avantaj;

Experiența nu este obligatorie.

Descrierea jobului

Realiza programe PLC și vei participa la punerea în funcțiune a utilajelor;
Întreține utilajele în perimetrul tău de responsabilitate;
Elabora soluții tehnice și vei realiza documentația specifică proiectelor;

Întreține, parametriza și optimiza utilizarea echipamentelor și utilajelor;
Asigura suportul tehnic muncitorilor, dar și personalului din zona de reparații mecanice, electrice, hidraulice în ceea ce privește depanarea utilajelor.

Locatie - Zalau

Dacă vei deveni colegul nostru, vei beneficia de:

Pachet de relocare;
Muncă într-un mediu multinațional;
Proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
Posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale;
Plan de carieră.