Inginer cadastru - Bucuresti in Bucureşti Sectorul 3

Firma noastra are libera o pozitie de inginer cadastru.

 Candidatul ideal:
- Seriozitate, cunostinte generale si de specialitate; experienta in studiere de acte si in efectuare de masuratori inclusiv prelucrare.
Descrierea jobului:
- Salariu de incadrare 4000 RON

- Se lucreaza atat de la birou, cat si in deplasare

 Descrierea companiei:

Firma romaneasca cu 26 de ani de experienta in consultanta si cadastru, cu sediul in Bucuresti.

Toate datele și CV-urile sunt tratate cu confidențialitate. Prin transmiterea datelor dvs. personale prin corespondenta electronica adresata adresei de email din anunt, recrutare. cadastru@gmail.com, va exprimati acordul expres si neechivoc ca aceste date sa fie prelucrate de firma noastra, Appraisals & Consulting Division SRL, in procesul de selectie avand ca scop angajarea.

Despre companie