Inginer constructor. in Bucuresti

Descrierea postului

Studiaza documentatia tehnica: cereri de oferta, caiete de sarcini, fise de date, planuri, memorii tehnice;Intocmeste oferte tehnico - comerciale in functie de solicitarile clientului;Solicita clarificari cu privire la cererea de oferta;Inainteaza cereri de oferta la furnizori;Analizeaza ofertele furnizorilor;Propune solutii pentru ootimizarea proiectelor;Elaboreaza situatii de lucrari. Cerinte Studii superioare in domeniul constructiilor;Experienta in izolatii, constituie un avantaj;Cunostinte PC (AutoCAD, Microsoft Office);Capacitate de organizare si planificare;Abilitati de comunicare si lucru in echipa;Rigurozitate si atentie la detalii;Initiativa in actiuni;Perseverenta si flexibilitate. Oferta (bonusuri, beneficii) Salariu motivant;Bonusuri de performant?a?.