Inginer Constructor Stizo Nuclear S.A in Constanţa

Cerințe: Ofertare/ Licitatii

Condiții:Studii superioare in domeniul constructiilor , experienta in domeniu constituie avantaj.

Abilitati operare PC – MS OFFICE: WORD, EXCEL

Cunoasterea programelor WinDev si AutoCAD (cel putin nivel incepator).

Abilitati bune de comunicare

Persoana organizata, atenta la detalii.

Responsabilități:​ Intocmeste baze de date cu preturi, caiete de masuratori, intocmeste si incadreaza cantitatile de lucrari in articole de deviz;

Intocmeste si verifica devize si liste de cantitati;

Solicita responsabililor cu executia din santier si verifica impreuna cu acestia realizarea masuratorilor si corectitudinea intocmirii atasamentelor;

Extrage cantitatile de materiale si defineste tipologia operatiunilor in urma informatiilor si documentelor primite din santier;

Intocmeste oferte tehnice si comerciale, normeaza activitatile cerute prin caietul de sarcini;

Tine evidenta ofertelor initiate si cere si ofera permanent feedback in raport cu ceilalti factori implicati.

Rugam candidatii interesati de pozitie sa aplice la anut cu CV-ul lor pt a putea fi contactati.

Despre companie

SC Stizo Nuclear SA Cernavoda, o firma cu profil Constructii, http://www.stizonuclear.ro