Inginer Executie CCIA in Bucuresti

Cu o istorie de peste 23 de ani, Electrogrup furnizeaza solutii complete de infrastructura energetica, de telecomunicatii si constructii industriale si civile, la nivel national si international. Compania face parte din grupul E-INFRA, lider pe piata de servicii integrate de infrastructura din Romania, din care fac parte 4 companii cu peste 600 de angajati.

Electrogrup este antreprenor general in proiecte complexe de constructii in Romania si in afara granitelor. Suntem specializati in constructii industriale, dar serviciile noastre acopera orice domeniu, de la constructii civile la parcuri fotovoltaice, toate executate la cel mai inalt nivel de calitate si profesionalism.

Suntem in cautarea unui profesionist talentat care sa se alature echipei noastre in cadrul diviziei de Constructii, in pozitia de:

Inginer Executie

(locatie: Bucuresti)

Responsabilitati:

  • Asigurarea suportului tehnic pentru proiectele Departamentului Constructii Civile
  • Completarea centralizatoarelor de materiale dupa documentele de intrare
  • Intocmirea si inaintarea spre aprobare a  listelor de materiale pentru aprovizionarea  santierului si urmarirea livrarii materialelor comandate
  • Plasarea comenzilor aprobate catre departamentul Achizitii
  • Alocarea de cheltuieli directe pe proiecte
  • Pregatirea transporturilor de materiale dinspre si inspre santiere
  • Intocmirea situatiilor de lucrari lunare
  • Raportarea catre superiorul ierarhic a progresului activitatilor alocate
  • Responsabilitati  in activitatea de control calitate si de cantitati

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare tehnice  cu specializarea in constructii civile industriale si agricole
  • Minim 2 ani experienta profesionala in domeniul constructiilor de infrastructura civila, drumuri poduri sau conexe
  • Cunostinte de limba engleza (nivel mediu)
  • Cunostinte solide de MS Office, AutoCAD, programe de deviz (reprezinta un avantaj cunsotinte ale programelor deviz Intelsoft si  DocLib), reprezinta un avantaj cunoasterea programului Primavera (nivel mediu)

Beneficii:

  • Schema de salarizare si beneficii axata pe rasplatirea performantei
  • Suport pentru instruire si dezvoltare profesionala
  • Oportunitati de evolutie in cariera in interiorul companiei si in grupul de companii
  • Beneficii aditionale (tichete de masa, oferte speciale pentru angajati, Bookster)

IMPORTANT: Sunt de acord ca datele mele personale sa fie stocate in baza de date E-INFRA a candidatilor. Datele vor fi prelucrate in conditii de siguranta si exclusiv cu scopul de evaluare a aplicatiei.Toate datele vor fi prelucrate si stocate respectand prevederile Regulamentului (UE) 2016/679 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal si libera circulatie a acestor date (GDPR) si ale Legii nr. 190/2018 privind masuri de punere in aplicare a Regulamentului (UE) 2016/679

Powered by JazzHR