Inginer executie instalatii sanitare in Bucureşti

RESPONSABILITATI:

Recrutam Inginer executie instalatii gaze naturale pentru unul din clientii nostri, o importanta companie ce are ca obiect de activitate lucrarile de instalatii pentru constructii, instalatii gaze si proiectare instalaţii gaze.

• Supravegherea lucrarilor de instalatii de utilizare gaze naturale, executate de personalul propriu;

• Mentinerea legaturii cu reprezentantii beneficiarului in santiere;

• Responsabil de calitatea executiei si de implementarea corecta a proiectului;

• Responsabil de productivitatea oamenilor si de respectarea graficului de executie;

• Comunicarea cu inginerul responsabil cu intocmirea situatiilor de lucrari pentru a-i oferi informatii reale legat de stadiul fizic al lucrarilor.

CERINTE:

• Absolvent studii superioare tehnice;

• Autorizatii A.N.R.G.N.- EGIU si EGD

• Cunostinte AutoCAD - constituie un avantaj;

• Cunostinte Pachet Office;

• Experienta in domeniu- minim cinci ani;

• Cunostinte de limba engleza - constituie avantaj;

• Bune abilitati organizatorice, de planificare si analitice.

BENEFICII:

Alte informatii:

Se ofera salariu motivant;

Prime de sarbatori;

Decontare transport.

Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati la:

mobile: +40 731 80 80 24

email: mirela.oprisan@humangest.ro