INGINER INSTALATII in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Ne dorim sa cunoastem persoane:

  • Care vor sa lucreze intr-o echipa dinamica, vor sa invete si sa evolueze;
  • Proactive, pasionate de ceea ce fac, organizate, structurate;
  • Cu studii superioare tehnice (facultatea de instalatii);
  • Dinamice, flexibile, versatile, cu abilitati reale de previzionare, planificare si organizare;
  • Cu abilitati foarte bune de negociere,calcul matematic si cu capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Cu cunostinte Autocad, Excel (mediu spre avansat).

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:

  • Sa respecti graficele de executie contractate pe partea de instalatii;;
  • Sa asisti dirigintii de santier la verificarea executiei lucrarilor de instalatii;
  • Sa te implici in predarea si preluarea frontului de lucru;
  • Sa verifici respectarea prevederilor prevazute in contractele de executie si a graficelor de control si inspectie;
  • Sa asiguri fluxul de informatii intre participantii la proiect (beneficiari, manager executiv, proiectant, consultanti, etc.);
  • Sa fi responsabil de tot ceea ce vizeaza realizarea proiectului de instalatii.

  • Noi oferim:
  • Salariu atractiv;
  • Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera intr-o echipa tanara si motivata;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala si instruire continua.

  • Abia asteptam sa te cunoastem!