Inginer Mecanic - Michelin, Zalau in Zalãu

Candidatul ideal

Alege să te dezvolți alături dе Michelin Zalău din poziția dе Inginer Mecanic

Căutăm coleg/colegă care are:
- Studii superioare tehnice, în domeniul mecanic;
- Cunoștințe dе proiectare mecanică asistată;
- Cunoștințe solide dе proiectare în Autocad;
- Capacitate dе analiză, perseverență în obținerea informațiilor detaliate;
- Simț tehnic, riguros, meticulos, analitic, orientat spre detalii;
Experiența dе proiectare în SolidWorks și dе lucru în mediul industrial constituie avantaj.

Descrierea jobului

În acest post vei:
- Realiza instalarea de utilaje pe baza dosarelor tehnice;
- Comanda și urmări realizarea echipamentelor;
- Asigura аctualizarea dosarelor tehnice împreună cu referentul echipamentului;
- Realiza proiecte mecanice, de modificare subansamble sau pentru subansamble noi;

Dacă vei deveni colegul nostru, vei beneficia de:
- Pachet de relocare;
- Muncă într-un mediu multinațional;
- Proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
- Posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale;
- Plan de carieră.