INGINER MENTENANTA CLADIRI in Bucuresti

Candidatul ideal

La Romstal ne dezvoltam impreuna, atat in Romania cat si in Europa!
Colegii nostri din departamentul Investitii au devenit cei mai buni specialisti in domeniul instalatiilor&constructiilor si te asteapta alaturi de ei!

Acest job ti se potriveste daca ai:

  • experienta minim 3 ani in mentenanta de cladiri
  • cunostinte de management de proiect
  • permis categ B
  • disponibilitate pentru deplasari
  • pregatire tehnica in constructii

Descrierea jobului

Rolul job-ului: Coordonarea activitatilor de mentenanta pentru cladirile si proprietatile firmei

  • coordonarea lucrarilor de mentenanta cladiri proprietate Romstal
  • urmarirea comportarii in exploatare a constructiilor, conform Legii 10/1995 privind Calitatea in Constructii
  • relatia cu furnizorii de materiale si servicii pentru mentenanta cladiri
  • evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
  • analiza si monitorizarea graficelor si situatiilor de lucrari atat in cazul preventiei cat si in privinta celor de tip remiediere
  • mentinerea costurilor in bugetele alocate
  • gestionarea arhivei electronice a documentelor referitoare la cladiri
  • La Romstal te-ar putea interesa in plus urmatoarele beneficii:
  • Masina de serviciu, tableta, telefon
  • Bonusurile pentru performanta
  • Beneficiile extrasalariale: tichete de masa (15 lei/tichet), prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
  • Vei participa la multe traininguri tehnice si pentru dezvoltarea abilitatilor
  • Lucrezi intr-o companie multinationala, cu standarde de lucru profesioniste
  • Ai posibilitati de dezvoltare a carierei

  • Te asteptam la noi in echipa. Trimite CV-ul cat mai repede !