Inginer mentenanta instalatii electrice in Sibiu

Candidatul ideal

Minim 2 ani experienta in instalatii electrice
Bun coordonator, capabil de a conduce o echipa din pozitia de dispecer.
Bune abilitati de comunicare in relatia cu clientii.
Experienta in domeniu
Capacitatea de a lua decizii in timpul executiei lucrarilor, daca pe parcurs apar modificari ale solutiilor

Descrierea jobului

Coordoneaza echipe de interventie pentru remedierea defectiunilor aparute la instalatiile electrice aferente cladirilor civile si industriale.
Intocmeste situatii de lucrari si centralizatoare lunare, emite facturi catre clienti.
Mentine relatia cu clientul, din momentul sesizarii defectiunii pana la remedierea acesteia.
Supravegheaza lucrarile de instalatii electrice pe parcursul executarii lor
Furnizeaza asistenta tehnica echipei de service