Inginer planificare productie Targoviste in Bucuresti

Rolul postului:

Titularul acestui post va coordona procesul de productiei prefabricate de la fabrica Somaco din Targoviste.

Principalele responsabilitati:

- Tine evidenta tuturor notelor de predare ale prefabricatelor, semifabricatelor si confectiilor metalice
• Analizeaza incadrarea in normele de consum pe baza documentatiilor tehnice de executie
• Lanseaza documentatia tehnica catre productie si CQ
• Analizeaza si efectueaza controlul documentatiei de executie a produselor
• In cazul modificarii documentatiei retransmite formatul update catre toti cei implicati
• Intocmeste fisele tehnologice si le prelucreaza in softul NAVISION
• Intocmeste raport lunar de inchidere a productiei prin punctarea / corelarea cu notele de predare si a balantei contabile

Principalele cerinte:

- Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare tehnice – specializare constructii
- Experienta de lucru minim 6 luni in constructii si proiectare
- Cunostinte bune de AUTOCAD
- Abilitati de operare PC- nivel avansat – MS Office
- Aptitudine avansata de invatare

Ce iti oferim:

Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei, bonus performanta si tichete de masa.