Inginer Productie in Constanţa

Candidatul ideal

Minimum 5 ani experienta in derulare executie proiecte de constructii;
Cunostinte de PC: MS Office, Auto Cad;
Meticulozitate si aptitudini puternice de analiza si rezolvare a problemelor;
Abilitati si cunoastere a limbajului tehnic in constructii si instalatii;
Abilitãţi de lucru în echipã
Bune abilități de sinteză, analiză și de eficientizare și prioritizare a activităților;
Atenție la detalii, capacitate dezvoltată de concentrare.

Descrierea jobului

Pe linie de Productie:
Coordonarea si monitorizarea realizarii lucrarilor pe santier;
Organizeaza suportul logistic, coordoneaza activitatile de productie urmarind atingerea obiectivelor si incadrarea in búgete (actualizarea rapoartelor de costuri);
Realizeaza planificarea, coordonarea si conducerea directa a echipelor;
Asigura necesarul de utillaje si manopera in vederea incadrarii in graficul de lucrari;
Identifica cu promptitudine neconcordantele intre proiect si situatia din teren;
Efectueaza verificarea calitatii lucrarilor executate, conform procedurilor tehnice de control al calitatii;
Intocmirea documentatiei de calitate aferenta lucrarilor executate (Cartea Tehnica a constructiei);
Convocarea factorilor implicati in derularea fazelor determinante;
Relatia cu beneficiarul, autoritatile, furnizorii de materiale si servicii, etc.