Inginer productie alimentara in Ilfov

Candidatul ideal

Cerinte:

Absolvent profil industrie alimentara
Sa dea dovada de spirit de observatie si sa se adapteze usor
Nu este necesara experienta, dar este un plus o experienta de 1-2 ani
Limba engleza- nivel mediu -avansat

Descrierea jobului

In vederea extinderii echipei noastre cautam Inginer industrie alimentara pentru sediul din Crevedia. Noul coleg/ colega trebuie sa indeplineasca urmatoarele responsabilitati:

Coordonarea si acordarea de asistenta tehnica intregului personal din subordine in vederea realizarii productiei
Organizarea fluxului de productie in functie de capacitatea optima de prelucrare, a spatiilor de depozitare si a cererii si ofertei
Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate
Verificarea intocmirii pontajului lunar si organizarea concediilor de odihna si a zilelor libere pentru personalul din subordine.

Oferim:

Pachet salarial motivant + bonus de performanta
Masa calda la pranz si bonuri de masa