INGINER PROIECTANT ALIMENTARI CU APA SI CANALIZARI in Piteşti

Candidatul ideal

• Absolvent al Facultatatii Instalatii Hidraulice si Sanitare
• Cunostinte AUTOCAD (BricsCAD,ArchiCAD,Civil3D) - obligatoriu
• Cunostinte în realizarea diferitelor oferte la licitatiile la care participa compania
• Seriozitate
• Loialitate
• Punctualitate
• Profesionalism
• Capacitate de coordonare
• Realizarea la termen a lucrarilor

Descrierea jobului

• Angajam inginer proiectant Instalatii Hidraulice si Sanitare pentru proiectare alimentari cu apa, canalizari menajere, canalizari pluviale
• Cunoscator al AUTOCAD si/sau Civil 3D, si alte programe de proiectare computerizata.
• Coordonarea proiectelor de constructii si lucrari de infrastructura precum si calcularea ofertelor in faza de licitatie, avand ca principale atributii.
• Intocmirea costurilor de productie bazate pe plansele/ documentele existente.
• Intocmirea lunara a raportului de lucrari executate conform directivelor interne ale societati,
• Sunteti responsabil pentru activitatea intregii echipe aflate in subordine cat si pentru realizrile acesteia
• Realizarea planselor 2D