Inginer proiectant cofraje in Bucureşti

Descrierea postului

Proiecteaza solutiile de instalare a cofrajelor pentru constructii civile si industriale, utilizand softul AutoCad;
Intocmeste partea tehnica a ofertelor tehnico-comerciale impreuna cu departamentul vanzari;
Consiliaza clientii din punct de vedere tehnic pentru adoptarea solutiilor cele mai potrivite;
Efectueaza vizite in santiere si identifica si implementeaza optimizarile necesare;
Asigura predarea proiectelor corecte din punct de vedere tehnic, in termenele asumate si cu respectarea resurselor prognozate.

Cerinte

Persoana dinamica, responsabila, ambitioasa, inovativa, cu spirit tehnic, organizata;
Studii superioare tehnice: Facultatea de Constructii Civile si Industriale
Cunostinte avansate AUTOCAD;
Cunostinte programe calcul structural: SAP 2000, ETABS, ROBOT;
Permis auto categ. B.