INGINER PROIECTANT CONSTRUCTII CIVILE, METALICE in Prahova

CANDIDATUL IDEAL:
Studii superioare tehnice ( Factultatea de Constructii Civile; Specializarea Constructii Civile, Industriale );
Vechime: experienta relevanta intr-o pozitie similara, minim 1 ani;
Cerinte specifice: experienta minim 1 ani in proiectarea structurilor de beton/metal/zidarie/lemn;
Cunostinte avansate de operare a programului Autocad si/sau Inventor, desen tehnic si calcul structural.

RESPONSABILITATI:
1. Proiectarea structurilor de rezistenta pentru cladiri civile si industriale;
2. Calcule model static si dinamic, coordonare cu specificatile arhitecturale si instalatii, intocmirea de planuri pentru executie, breviare de calcul,extrase de material;
3. Asigura asistenta tehnica in timpul executiei.

BENEFICII:
Pachet Salarial de incadrare motivant;
Diurna de deplasare;
Decontare integrala cheltuieli de transport ;
Scolarizare interna si strainatate;
Auto la dispozitie pentru deplasari;
Lucru in echipa competenta cu ridicarea nivelului profesional la proiecte mari internationale;