Inginer Proiectant cu limba franceza in Sibiu

Adecco Permanent Placement recruteaza pentru clientul sau, o companie multinationala din domeniul marochinariei, un Specialist Achizitii. Locatie: Cisnadie

Descrierea jobului:

  • Se ocupa de organizarea si derularea proiectului ( initierea, planificarea, monitorizarea si inchiderea proiectului).
  • Se ocupă de proiectarea machetelor si a prototipurilor.
  • Asigura un circuit informational adecvat intre partenerii implicati in derularea proiectului.

Candidatul ideal:

  • Cunostinte avansate de design 2D și 3D.
  • Constituie un avantaj cunoasterea proceselor de fabricare a componentelor de piele.
  • Abilitati bune de management de proiect.
  • Capacitate de analiza si sinteza, gandire critica.
  • Cunostinte bune de operare PC (MS Office).
  • Limba franceza nivel avansat.

Poți aplica direct prin Adecco aici