INGINER PROIECTANT - INSTALATII INTERIOARE, SANITARE, VENTILATIE, GAZE in Prahova

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent de studii superioare (facultate tehnica, de preferat una dintre sectiile UTC);
- Limba engleza - nivel mediu;
- Cunostinte Autocad;
- Spirit de echipa.

RESPONSABILITATI:
1. Proiectare instalatii interioare pentru alimentare cu apa rece / calda; ventialtie, gaze;
2. Proiectare instalatii interioare pentru canalizare;
3. Proiectare instalatii colectare apa pluviale;
4. Proiectare instalatii exterioare pentru alimentare cu apa;
5. Proiectare instalatii exterioare pentru canalizare;
6. Proiectare instalatii exterioare colectare ape pluviale;
7. Proiectare instalatii de stins incendiu;
8. Realizare proiectul tehnic pentru toate fazele: S.F., D.T.A.C., P.T., D.E.;
9. Sa respecte prevederile legislatiei in vigoare;
10. Sa solicite alocarea resurselor necesare pentru efectuarea lucrarilor de calitate si la termenele stabilite;
11. Sa asigure respectarea procedurilor de lucru generale si specifice stabilite pentru efectuarea lucrarilor.

BENEFICII:
Pachet Salarial de incadrare motivant;
Diurna de deplasare;
Decontare integrala cheltuieli de transport;
Scolarizare interna si strainatate;
Auto la dispozitie pentru deplasari;
Lucru in echipa competenta cu ridicarea nivelului profesional la proiecte mari internationale;
Pachet de beneficii conform contractului colectiv.

Anunţ expirat