Inginer proiectant instalatii: termice, gaze naturale. in Timisoara

Candidatul ideal

- Abilitati de planificare si organizare.
- Spirit de echipa.
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, disponibilitate la program prelungit, disponibilitate
pentru deplasari.
- Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii.
- Persoana motivata, orientata catre performanta

Descrierea jobului

- Intocmire Proiect tehnic, Studiu de fezabilitate, caiete de sarcini, detalii de executie,
liste de cantitati pentru instalatii gaze naturale, termice-sanitare
- Sa inteleaga si sa interpreteze corect tema de proiectare;
- Sa formuleze intrebari pentru clarificarea cerintelor proiectului;
- Sa cunoasca si sa utilizeze programe de desenare (AUTOCAD) cat si programe de
editare (Excel, Word);
- Sa cunoasca si sa utilizeze normative si legislatia din domeniul instalatiilor;
- Sa preia cu claritate datele din teren;
- Sa colaboreze cu colegii din cadrul proiectului;
- Sa colaboreze cu seful de proiect.