Inginer Proiectant Structura Rezistenta in Bucuresti

Candidatul ideal

Angajam inginer constructor pentru realizarea dе proiecte in toate fazele dе proiectare ( SF, DTAC, PTh, DDE + CS ).
- capacitate dе munca, coordonare, atentie la detalii si lucru sub presiune;
- disponibilitate la deplasari
- dorinta dе a invata si dе a evolua profesional

Cerinte:
- Buna cunoastere a programelor dе proiectare (AUTOCAD, ETABS, SAP, RESPONSE, XTRACT,EDEVIZE, FTOOL, MATHCAD, Office respectiv programe dе calcul dupa caz,etc.)
- Cunostinte bune dе proiectare complexa, dе la faza dе concept pana la cea dе detalii dе executie si antemasuratori, liste dе cantitati
- Absolvent studii superioare constructii, specializarea Constructii Civile Industriale si Agricole
- Cunostinte dе legislatie in domeniu (legi, stasuri, normative, etc.)
- Seriozitate, punctualitate, spirit dе echipa, disponibilitate pentru program prelungit

Descrierea jobului

- urmarire santier - coordoneаzа еxecutiа lucrarilor si asigura suportul sefului dе santiеr;
- verificа respеctаrеа tеhnologiеi dе exеcutiе si а normelor dе calitatе;
- intocmirеа documеntаtiеi tehnicе nеcеsarе cartii constructiei;
- intocmire grafice de executie;
- intocmire atasamente si devize;

Beneficii:
- Bonusuri de performanta.
- Locul de munca in cadrul unei echipe dinamice.