INGINER SERVICE APARATURA MEDICALA in Bragadiru

Candidatul ideal

Asigura montaj, punere in functiune, instructaj la aparatura medicala comercializata de firma. Primirea si solutionarea aparaturii preluate in service. Promoveaza in teritoriu serviciile si imaginea firmei. Participa la actiunile comerciale colective ale firmei. Experienta de minim doi ani in domeniu specializat. Cunostinte bune de electronica si PC. intocmire documente/ rapoarte interventii de service, facturi vanzare/contracte/licitatii aferente departamentului. Organizat, spirit de initiativa, capacitate de lucru atat individual cat si in echipa.Dorim o colaborare bazata pe incredere si de durata intr-un colectiv unit si prietenos.

Descrierea jobului

Persoana dinamica, comunicativ, cu orientare spre client.
Experienta similara peste 2 ani in domeniul medical si cunostinte de soft diagnoza reprezinta un avantaj.
Limba engleza - nivel mediu