Inginer Stagiar Electricitate in Piatra Neamţ

Candidatul ideal

  • Studii superioare de inginerie în specializarea energetică/electroenergetică
  • Experiență în domeniu între 0-5 ani
  • Dacă eşti o persoană flexibilă, dornică de a învăța, cu bune abilități de comunicare şi de operare a computerului, credem că ai tot ce e necesar pentru a face lucrurile așa cum trebuie.

Descrierea jobului

  • Suntem o echipă formată din peste 5500 de colegi în România. În cele 13 ţări în care e prezent grupul, suntem mai mult de 40 000. O companie atât de mare şi de diversă înseamnă oportunităţi de dezvoltare profesională şi personală pe măsură.
  • Avem colegi care după numai un an de la intrarea în program, au fost implicaţi în proiecte de inovare din cadrul companiei, au preluat coordonarea de echipe.
  • Dacă vrei să fii coleg cu ei, compania Delgaz Grid (parte a grupului E.ON) are nevoie de tine în Piatra Neamț.
  • Pentru că meseria se învaţă de la cei mai buni şi experimentaţi, ţi-am pregătit un program de instruire destinat debutanților cu durata de 24 luni, interval în care te vei afla sub îndrumarea unui mentor, care se va asigura că nu îţi lipseşte nimic în procesul de învățare.

  • Ce îţi oferim
  • Premiu de performanţă
  • Tichete de masă
  • Asigurare privată de sănătate
  • Pensie facultativă
  • Primă de vacanţă

  • E.ON se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.