INGINER TEHNOLOG INDUSTRIE ALIMENTARA in Bãicoi

Cerinte:

– Studii superioare finalizate (inginerie, chimie alimentara)
– Capacitate de comunicare interactiva, dorinta de a lucra in echipa
– Capacitate de a planifica, organiza si administra activitatea proprie si a echipei, de a lua decizii rapide si eficiente

- Cunoasterea programelor Microsoft Office

Responsabilitati:

  • Intocmirea programului de fabricatie, urmarirea si controlarea procesului tehnologic pe faze de fabricatie
    Identificarea de solutii pentru eficientizarea costurilor de productie
    Verifica calitatea produselor obtinute din punct de vedere al parametrilor organoleptici si fizico-chimici.
    Supervizarea intregului proces de productie.
  • Aplică prevederile procedurilor sistemului ISO, HACCP, FSSC şi completează corect şi la timp formulerele din aria de activitate.
  • Se ocupă de evaluarea performanței pentru personalul din subordine.
  • Deleagă sarcini personalului de lucru din subordine și se asigură că au fost îndeplinite conform standardelor impuse, monitorizează buna funcţionare a utilajelor;
  • Face instructajul angajaţilor din subordine cu privire la procedurile si procesele de lucru, fisa postului, regulamentul intern si orice alte norme si instructiuni emise de conducerea companiei;
  • Colaborează cu departamentele de Calitate, Contabilitate, Vanzări etc.

Oferim un loc de munca frumos, fiind o afacere in expansiune cu un colectiv tanar. Pachetul salarial este atractiv.