INGINER VANZARI ELECTRICE in Bucuresti

Candidatul ideal

2 ani experienta in domeniul vanzarii de materiale electrice B2B;
Studii medii sau superioare tehnice;
Cunostinte utilizare Pachetul Microsoft Office (Word, Excel, Internet)
Excelente abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
Atitudine pozitiva, initiativa si perseverenta;
Orientare catre rezultate;
Abilitatea de a lucra atat individual cat si in echipa;
Posesor permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu;
Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Mentinerea legaturii cu clientii existenti, in scopul cresterii volumului de vanzari;
Realizarea rapoartelor solicitate de catre superiorul direct in legatura cu activitatea desfasurata.

Beneficii:
Salariu fix + comision (motivant) in functie de realizari;
Telefon mobil;
Laptop;
Autoturism de serviciu;
Mediu de lucru placut orientat spre performanta.