Ingineri Chimişti - Proaspăt absolvenţi in Oradea

Candidatul ideal

Căutam ingineri chimişti foarte motivaţi, nivel începători şi avansaţi, pentru producţie, controlul calităţii şi suport tehnic, în cadrul companiei noastre de producţie, localitzată în Nuşfalău, judeţul Sălaj.

Descrierea jobului

Cerinţe:
Începători

Diplomă de licenţă în chimie, inginerie chimică sau alte domenii compatibile (protecţia mediului, inginerie alimentară, controlul si expertiza produselor alimentare)
Cunoştinte de chimie analitică, măsurători de pH şi conductivitate, titrări.
Cunoaşterea limbii engleze scris şi vorbit, utilizator şi cunoscător al pachetului Microsoft Office
Abilităţi de rezolvare a problemelor, persoana orientată spre performanţă
Avansaţi:
5 sau mai mulţi ani experienţă pe un post similar
Experienţă de lucru în laborator
Cunoştinţe de spectofotometrie şi colorimetrie
Relocare la Nuşfalău, sau în zona Zalaului şi imprejurimi
Cunostinţele extra, prezintă un avantaj
Înţelegerea şi aplicarea corectă a normelor CLP şi REACH
Cunoştinţe de managementul deşeurilor
Cunoştinţe despre standarde de calitate ISO, inlcusiv ISO 17025
Ce oferim?
Un mediu de lucru dinamic şi performant unde îţi poţi folosi cunoştinţele şi să fi pentru ele apreciat
Salariu atractiv
Posibilitati de învăţare continuă şi training-uri
Tichete de masă
Asistenţă medicală
Transport asigurat
Suport pentru relocare
Bonus de sfârşit de an şi de sărbători