Ingineri, Mecanici si Electromecanici reparatii utilaje in Ilfov

Candidatul ideal

Studii absolvite: studii tehnice medii sau superioare
Experienta profesionala (3-5 ani)
Cunostinte tehnice aprofundate ale vehiculelor/utilajelor de constructii, agricole si municipale
Cunostinte specifice de Diagnoza constituie un avantaj
Cunostiinte suplimentare de repararea si intretinerea autovehicule constituie un avantaj
Disponibilitate la deplasari eventuale dislocari in tara
Permis de conducere cat B
Flexibilitate la program
Autorizarea ISCIR pentru condus stivuitoare constitue un bonus, dar nu este obligatorie
Permis de conducere cat C constituie un bonus, dar nu este obligatoriu

Descrierea jobului

Postul presupune:
- intretinerea si repararea vehiculelor/utilajelor de constructii, agricole si municipale, a echipamentelor si a atasamentelor acestora
- reparatii : mecanice, hidraulice, pneumatice, electrice pentru utilaje
- activitatea se va desfasura in atelierele proprii sau pe teren la sediul clientului, ori in locatiile unde lucreaza utilajele
- programul de munca este de Luni pana Vineri
-se platesc orele extraprogram
-posibilitatea de a castiga bonus peste salariu functie de realizarile personale

Abilitatile si competentele de baza ale postului:
Capacitatea dе a fi orientat catre client – limbaj si comportament asertiv
Capacitate de munca in echipa
Atitudine pozitiva si simt dе raspundere
Capacitatea dе a lucra multi tasking si dе a duce la bun sfarsit sarcinile primite
Punctualitate si seriozitate
Rezistenta la stress. Incredere in sine.
Grad ridicat dе auto-motivare / auto-determinare. Orientat catre rezultate.
Dorinta de dezvoltare personala

Oferim:
Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv armonios, vesel, dinamic si profesionist ce lucreaza in echipa
Componenta variabila / bonus in functie de realizarea indicatorilor de performanta
Mediu de lucru corporatist bine organizat
Posibilitate certa de evolutie