Ingrijitor Cladiri/Facility in Braşov

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Experiență anterioară pe un post similar;
  • Atestat/calificare de electrician/electromecanic;
  • Cunostinte in domeniul instalatiilor sanitare;
  • Atestat de stivuitorist – reprezinta avantaj;
  • Cunoștințe de baza – operare pe calculator (MS Office).

Descrierea jobului

  • Verifica integritatea elementelor de infrastructura (infiltratii, pereti, etc.) si semnaleaza / raporteaza eventualele probleme;
  • Asigura intretinerea instalatiilor de iluminat;
  • Asigura intretinerea grupurilor sanitare;
  • Participa la amplasarea liniilor de productie si racordarea la utilitati;
  • Verifica functionarea corespunzatoare a instalatiilor tehnice;
  • Asigura buna functionare a elementelor de tamplarie.