Inspector Protectia muncii si securitate magazin in Baia Mare

Candidatul ideal

- studii medii/superioare
- experinţă și cursuri /atestate în domeniul sanatate si securitate in munca/ paza si stingerea incendiilor
- cunoştinţe bune operare PC(MS-Office)

Informare
Va informam că, prin aplicarea pentru o pozitie in cadrul societatii Selgros Cash&Carry SRL, va vom colecta si folosi datele personale oferite in desfasurarea procesului de selectie si recrutare de personal. Pentru informatii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal in scopul recrutarii si selectiei de personal in cadrul Selgros Cash&Carry SRL, va rugam accesati site-ul societatii la adresa www.selgros.ro, sectiunea Cariere.

Descrierea jobului

- coordonarea întregii activități din magazin ]n domeniul , Sănătate în muncă, Situații de urgență si Securitate
- colaborarea cu autoritățile din domeniul securității, sănătății în muncă, situații de urgență
- organizarea programului de pază contra incendiilor, de pază și protecție a obiectivului

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu atractiv și tichete de masă;
- beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;
- training de specialitate;
- sistem informatic performant și logistică modernă;

* acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.